Ana Sayfa / genel Haberler / Kenstel dönüşümde tarihi gün

Kenstel dönüşümde tarihi gün

İSTANBUL

Türkiye’de kentsel dönüşümün startının verildiği Esenler’de kentsel dönüşüm projesi kapsamında, Turgutreis Mahallesi’nde inşa edilen 282 konut tapuları ile birlikte, tertip eden törenle hak sahiplerine teslim ediliyor.

Turgutreis Mahallesi’nde 23 Şubat Cumartesi günü saat 13.30’da gerçekleşecek törene, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan da video konferans sistemiyle bağlanarak tapuların ve konutların hak sahiplerine hayırlı olması temennisinde bulunacak. Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu’nun yanı sıra çok sayıda milletvekilinin de katılacağı törende, kentsel dönüşümün ilk talihlileri tapuları ve yeni konutlarına kavuşurken, projenin ikinci etabı için de ilk kazma vurulacak ve daha evvelki binalar yıkılmaya başlayacak.

Bir önceki yazımız olan Kadınların sağlığına ehemmiyetli destek başlıklı makalemizde destek, haber ve haberler hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında admin

Bu habere de bakabilirisiniz

samsun-da-5-saat-su-kesintisi

Samsun’da 5 saat su kesintisi

SAMSUN SASKİ’den yapılan yazılı açıklamada, İlkadım ilçesi Çatalarmut Ayaklı Depo’da yapılacak genel bakım çalışmaları hasebiyle …

.